KEHOP-5.4.1-16-2016-00351

KEHOP-5.4.1-16-2016-00351 kódjelű pályázat zárórendezvénye a Szignumban

2021. szeptember 25-én tartotta meg hagyományos Családi napját a SZIGNUM Iskola, amely egyben a KEHOP-5.4.1-16-2016-00351 kódjelű pályázat zárórendezvényének is helyt adott. A projekt a Boldogasszony Iskolanővérek által fenntartott iskolák tanárainak, tanulóinak és családjaiknak kampánya volt az energiatudatos gondolkodást és életmódot elősegítő szemléletformálás megvalósítására. A szervezők minden generációra gondoltak, az óvodás korosztálytól egészen a nyugdíjasokig kínáltak változatos időtöltést.

Energiakaland, flashmob a Szignumban

A környezetbarát jövő közlekedését hozta a makói Szignum diákjainak számára testközelbe egy különleges program 2019. november 22-én, pénteken.  A KEHOP-5.4.1-16-2016-00351 kódjelű pályázathoz kapcsolódóan egy elektromos autót ismerhettek meg és próbálhattak ki felsős tanulóink. Az e-autót a tanulók egy előre begyakorolt koreográfiával fogadták: a jövő generációját képviselve körbe álltak az iskola udvarán, majd a hangtalanul begördülő kocsinak megnyitva a kört mintegy befogadták a jövő technológiáját képviselő járművet.

„A világ női szemmel” szimpózium Markazon

A KEHOP-5.4.1-16-2016-00351 azonosító számú „A Boldogasszony Iskolanővérek által üzemeltetett iskolák tanárainak és tanulóinak, valamint érintett hozzátartozóinak kampánya az energia-tudatos gondolkodást és életmódot elősegítő szemléletformálás megvalósítására” című projekt „A világ női szemmel Szimpózium” című programját 2020. szeptember 4. és 6.között tartottuk Markazon, a Röptető Közösségi Házban (Fő út 120.).

Zöldenergia fotópályázat - közönségszavazás

Fotó: Gustavo Quepon (uncplash.com)

Lezárult a ZöldEnergia fotópályázat nevezési szakasza, köszönjük a sok szép beküldött fotót!

Most itt a lehetőség, hogy az internet nyilvánossága mondjon véleményt a munkákról, és biztatunk minden kedves látogatót, hogy csillagokkal értékelje a neki tetsző alkotásokat a következő címen:

A legtöbb szavazatot gyűjtő kép a pályázat közönség-díjasa lesz.