Lelkinapok hivatáskereső fiatal nőknek - 2024

Szeretettel várjuk 18 és 35 év közötti szabad állapotú, katolikus hitét gyakorló nők jelentkezését, akiket foglalkoztat a szerzetesség gondolata. A bentlakásos lelki hétvége 2024. április 26-án péntek este 18 órakor kezdődik, és április 28-án fejeződik be 15 órakor.

Helyszíne a Boldogasszony Iskolanővérek Svetits Iskolája és kollégiuma: 4024 Debrecen Szent Anna utca 20-26.

Részvételi díj, amely tartalmazza a szállást és az étkezést: 14.000 Ft.

Bükkmogyorósdi napok lányoknak - 2023. július 4-7.

Bükkmogyorósdi napok lányoknak a Boldogasszony Iskolanővérekkel 2023. július 4-7.

Korosztály: 15-18 éves és 18-25 éves csoportban

Tábor? Lelkigyakorlat? Kikapcsolódás?

Amire biztosan számíthatsz:

• egyszerű körülmények
  • természet
  • beszélgetés
  • imádság
  • játék
  • közösség
  • elcsendesedés

Várható költség: 20-25000 Ft.

Jelentkezési határidő : május 9.

„Hűség és megújulás” - Online konferencia a szerzetesrendekről

A Magyarországi Szerzeteselöljárók Konferenciáinak Irodája (MSZKI) szeretettel hívja az érdeklődőket a “Hűség és megújulás” Megemlékezés a szerzetesrendek szétszóratásának 70. és újraindulásának 30. évfordulójáról című konferenciára. Az eseményt a Bonum TV élő adásban közvetíti október 17-én 9:10 órától.

Hétköznapok lelkigyakorlata

Nagyböjtben újra indul a Hétköznapok Lelkigyakorlata!

Szeretettel hívunk, hogy végezd velünk a hétköznapok lelkigyakorlatát, együtt keresve a csendet, az Istennel való kapcsolat megújulását, elmélyülését.

Szentmisék adventben Budapesten

Szeretettel hívunk zsolozsma-imádsággal egybekötött rorate-miséinkre a Patrona kápolnájába (IX. Knézich u. 3-13.)
Időpontok:
december 2. és 20. között tanítási napokon 6:25,
szombatonként és december 23-án 7:30.