Teremtésvédelem

Az élet méltóságára és az egész teremtett világ védelmére nevelünk, ezért szót emelünk és cselekszünk, együttműködve másokkal.

A témához kapcsolódó híreink

A Világ Legnagyobb Tanórája témahét a Szignumban

Október 6-án az 5.a osztály irodalom óráján a Családi kör c. verset elemeztük. A Világ Legnagyobb Tanórája témahéthez kapcsolódva szerettem volna Arany János szép versét a Globális Célok közül a Minőségi oktatás felől bemutatni a lelkes nebulóknak. Beszéltünk arról, hogy Arany idejében milyen körülmények között tanulhattak a gyerekek, és egyáltalán kiknek adatott meg a tanulás lehetősége.

A Világ Legnagyobb Tanórája a Szignumban - 2022

A Világ Legnagyobb Tanórája az első olyan egy időben zajló nemzetközi oktatóprojekt, amelyen keresztül a diákok világszerte megismerkedhetnek a fenntartható fejlődéssel kapcsolatos Globális Célokkal. A kezdeményezéshez iskolánk először 2019-ben csatlakozott. Azóta minden ősszel kiemelt figyelmet fordítunk egy-egy ilyen tanóra megvalósulására.

A kategória összes híre