Meghívó egykori diákjainknak

A Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpontban alapítónőnk, Gerhardinger Boldog Terézia anyára emlékezünk boldoggá avatásának évfordulóján, 2019. november 15-én pénteken. Ebből az alkalomból délelőtt rendhagyó tanítási nap lesz a Patrona Hungariae Gimnáziumban, melyre szeretettel hívjuk a patronás és svetitses öregdiákokat.

A programról:

• Reggel 8-kor gyülekező a gimnázium 1. emeletén a 105-ös teremben (a színpad mellett).
  • 8:15-kor szentmise,
  • majd habos kakaózás.
  • 9:45-10:15 diáktanítások lesznek az osztályokban. Az öregdiákok vagy ezeken vesznek részt, vagy pedig saját körükben beszélgetnek.
  • 10:30-11:00 Julianne Lattner kanadai iskolanővér, a római Generalátusi Tanács tagjának előadása a nemzetközi kongregáció életéről
  • 11:30-13:00 Látványos Bibliaismereti verseny, ahol drukkolni lehet a gimnázium csapatainak.

Kérjük, részvételi szándékát jelezze október 30-ig (FIGYELEM! meghosszabbítva november 8-ig!) az alábbi módokon:

Telefonon munkaidőben: +36 1 215 9017

E-mailben: info@iskolanoverek.hu

Szeretettel a Boldogasszony Iskolanővérek nevében:

Lobmayer M. Judit nővér