NEK családi nap a Margit-szigeten

Az összes program közül talán leglelkesebben a NEK családi napjára készültünk a Margit-szigeten. Nagyon vártuk a találkozást egykori és jelenlegi tanítványainkkal, barátainkkal, és szép számban el is jöttek. A rendezvényen több helyszínen is jelen voltunk: saját sátrunkban diákjainkkal színes fizikai kísérleteket mutattunk be, Luca nővér és Sára nővér játékos foglalkozásokat vezetett kicsiknek és nagyoknak egyaránt, levetítettük bemutatkozó filmünket (https://youtu.be/0myEUVUVgC8) és kiadványainkba is belelapozhatott bárki. Lelki útravalónak alapítónk, Terézia anya bölcs mondásaiból vihetett ki-ki magával egyet. A hivatásgondozó és a Meghallgatlak-sátorban is ott voltak nővéreink, 11 órától pedig tartományfőnöknőnk, Ivanics M. Andrea nővér válaszolt az egyházi iskolákkal kapcsolatos kérdésekre a Szólj be a papnak! sátorban.

Ízelítőnek íme pár fotó, ennél teljesebb válogatást találhatnak képgalériánkban.

2021. szeptember 10.