Nemzetközi közösség

Nemzetközi hírek

Általános Tanács, 2024-2030

A Szentlélek vezesse az újonnan megválasztott Általános Tanács tagjait, hogy alapítónk, Boldog Terézia Gerhardinger karizmája szerint vezessék Kongregációnkat a következő hat évben.

Általános Tanács, 2024-2030:

Az SSND 25. Általános Káptalanja - 2023

2023. október 19-én kezdődött az SSND 25. Általános Káptalanja, amelyen 37 iskolanővér vesz részt 27 országból. A káptalan helyszíne az SSND római központja. A Boldogasszony Iskolanővérek hatévente tartanak általános káptalant, amelyen minden tartomány választott és hivatalból jelenlévő képviselői révén vesz részt a káptalani munkában. Az általános káptalanok határozatokat hoznak és irányvonalat dolgoznak ki, amely alapján az SSND a következő hat évben, alapítónk, Boldog M. Terézia Gerhardinger karizmája szerint tölti be küldetését.

A kategória összes híre