Új tartományfőnöknőt és vezetést választottunk

Csermely M. Irén, Ivanics M. Andrea és Erős M. Renáta

A Boldogasszony Iskolanővérek magyar tartománya 2021. június 30-án Debrecenben megválasztotta új vezetését. A tartományfőnöknői hivatalt augusztus 28-tól négy éven át Ivanics M. Andrea nővér tölti be. Tanácsosai Csermely M. Irén (helyettes) és Erős M. Renáta nővérek lesznek.

Beiktatásukig a leköszönő tanács van hivatalban: Lobmayer M. Judit tartományfőnöknő és tanácsosai, Baráti M. Kinga és Csermely M. Irén nővér.

Hálát adunk a Szentlélek vezetéséért, melyet megtapasztalhattunk a káptalani folyamatban, és köszönetet mondunk mindazoknak, akik imádkoztak értünk. Az Úr áldását és alapítónk, Boldog Terézia anya közbenjárását kérjük a leköszönő és a szolgálatra készülő tanács tagjaira.

2021. június 30.