Teremtésvédelmi naptár nagyböjtre - 2023

 

 

Hamvazószerdával elkezdődött a nagyböjt, amely az elmélkedés és a cselekvés különleges időszaka az ima, a böjt és az adakozás révén. Isten minden évben emlékeztet bennünket az irántunk és az egész teremtés iránt érzett végtelen szeretetére és könyörületére.

A Laudato Si’ Mozgalom nevében (laudatosimovement.org/) és egy nagyböjti naptár (Lent Calendar) segítségével arra hívunk benneteket, tegyetek egy újabb lépést az ökológiai megtérés útján. Gondolkodjatok el a társadalmi és ökológiai bűneitekkel kapcsolatos kérdéseken, és cselekedjetek helyesen. (Az eredetileg angol nyelvű naptárt hetente magyar fordításban adjuk közre.)

 

1. hét 

123

 2. hét

321

3. hét

 

123

4. hét

132

5. hét

123

6. hét

 

123

 

7. hét 

 

123

Ne jelenjen meg a nyitóoldalon
Ki