Elindult az iskolanővérek blogja

Örömmel adjuk hírül, hogy elindult az iskolanővérek blogja, mely elérhető honlapunk menüjéből is.

Idézünk a blog alkotóitól:

Alapítónk, Boldog Maria Theresia von Jesu Gerhardinger (Jézusról nevezett Mária Terézia Gerhardinger) hangsúlyozta, hogy az iskolanővérek soha ne veszítsék el érdeklődésüket az újszerű, látásmódot tágító, lelket tápláló, személyes felelősséget, szolidaritást erősítő eszközök és módszerek iránt. Sőt, ezeket az eszközöket és módszereket bátran és gyümölcsözően használják küldetésük teljesítésekor – a közjó érdekében. Természetesen alapítónk a 19. században még nem ismerte/ismerhette az internet világát. Biztosak vagyunk abban – ismervén életét és tevékenységét, szellemének lendületét –, hogy ha napjainkban élne, már évekkel ezelőtt elindította volna az iskolanővérek blogját. (Reméljük, késlekedésünkért nem neheztel ránk.)

2020. szeptember 25.