Megjelent a Bizalom és Bátorság legújabb száma!

Kissé rendhagyó ez a kiadás, mivel a benne szereplő legtöbb cikk májusban már olvasható volt digitális formában. Tavasszal ugyanis újságként megszerkesztettük, betördeltük a pünkösdre szánt lapot, de a koronavírus-járvány miatt nem nyomtattuk ki, mivel nem tudtuk volna eljuttatni az olvasókhoz. Nyár végén úgy döntöttünk, hogy néhány új cikkel kibővítve, a tanévkezdésre, illetve az őszre hangolva újraszerkesztjük a kiadványt és kinyomtatjuk. Így nyújtjuk át most a kedves olvasónak.

A lap hamarosan megvásárolható lesz iskoláink portáin. (A járványhelyzet miatt októbertől, a nem ott dolgozóknak és azoknak, akik nem diákok, tilos lesz a belépés, de a portáig be tudnak majd menni.)

A tartalomból:

– Lobmayer M. Judit nővér beköszöntője

– Egy hivatáskeresés története – Jertyity Róbert egykori diákunk vallomása

– Karanténmisszió Mátraalján – Csompilla M. Éva nővér beszámolója a tavaszi időszakról

– Beszélgetés Ulrik M. Monika nővérrel

– Fogadalomtétel Rómában

– Felhívás öregdiákoknak

– Interjú Geröly M. Sára nővérrel

– Találkozás Széchenyi Kingával, hajdani tanítványunkkal

– Végzőseink írásai az iskolaéveikről

– Trianonra emlékezünk

– Kis híreink iskoláinkból