Szignumos diákjaink a Kiberbiztos iskolák című Erasmus+ projektben

Spanyolországban zárult a Kiberbiztos iskolák című Erasmus+ projekt. A nemzetközi együttműködési projekt utolsó állomásaként a spanyolországi Mérida város iskolájában találkoztak a résztvevő országok küldöttségei, köztük a Szignumos diákjaink. A házigazda spanyolok és a Szignum tanulói mellett lengyel, török, olasz, román csoportok alkottak egy héten át remek közösséget 2022.május 16. és 20. között.

A projekt keretében a biztonságos internetezés, a tudatos eszközhasználat megismertetése volt a fő cél a lehető legtöbb tanuló, tanár és szülő számára. Az alkalmazott módszerek közül kiemelhetjük a jó gyakorlatok megosztását, tájékoztató anyagok és poszterek készítését.

A teljes beszámoló ezen a linken olvasható.

 

 

Ne jelenjen meg a nyitóoldalon
Be
2022. június 30.