Nevelési konferencia a felső tagozaton tanító kollégáink számára - 2023

Augusztus 23. és 25. között zajlott a Karolinában, Patronában, Svetitsben és a Szignumban, a felső tagozaton tanító kollégáink számára szervezett nevelési konferenciánk, melynek témája volt többek között a Globális Nevelési Egyezmény üzenete, napjaink és a jövő pedagógiája, a tehetséggondozás, a közösségi média hatása a 10-14 éves gyermekekre, teremtésvédelem, az érzelmi intelligencia fejlesztése, az iskolanővéri nevelés célja és jellemzői. A konferencia programját mentálhigiénés műhelymunka, tantárgyi módszertani műhely és a sajátos nevelési igényű tanulók integrációjának támogatását segítő tréning színesítette.

Köszönjük kollégáinknak, hogy a rekkenő hőség ellenére derűsen és lelkesen voltak jelen a rendezvényen!

Ne jelenjen meg a nyitóoldalon
Ki
2023. augusztus 29.