Társult tagjaink ígéretújítása

Április 24-én, az Isteni irgalmasság vasárnapján társult tagjaink egy része megújította alapítónk, Boldog M. Terézia Gerhardinger karizmája iránti elköteleződését. Társult tagjaink olyan nők és férfiak, akik családjuk, barátaik, munkatársaik, ismerőseik körében, plébániai közösségeikben az iskolanővéri lelkiség szerint élik mindennapjaikat. Köszönjük, hogy társult tagjaink a Magyar Tartomány nővéreivel együtt, nagylelkűen és odaadóan szolgálják Isten népét, tesznek tanúságot az Úr végtelen jóságáról, életet megújító kegyelméről.

Szeretettel várunk társult tagjaink közé olyan fiatal és idősebb, házasságban vagy egyedül élő nőket és férfiakat, akik imáikkal, keresztény értékek szerinti életükkel és munkájukkal szeretnék hirdetni az evangéliumot.

További információ az alábbi linken található:

https://www.iskolanoverek.hu/kozossegben-elunk/tarsult-tagok

A társult tagjaink közösségéhez csatlakozás lehetőségeiről az alábbi címen érdeklődhetnek:

Kutas Szilvia M. Janka nővér

1092 Budapest, Knézich u. 3-13.

janka[kukac]iskolanoverek.hu

Ne jelenjen meg a nyitóoldalon
Ki