Pedagógusaink szakmódszertani továbbképzése az Erasmus+ keretében

2022 nyarán a debreceni Svetits Gimnázium néhány lelkes pedagógusa az Erasmus+ oktatói mobilitásának keretében szakmódszertani továbbképzésen vett részt Európa különböző országaiban. Bodnár Margit Máltán tanult angol nyelviskolában, Dénesiné Zabó Judit Portugáliában a Kreativitás és innováció a tanteremben című kurzuson vett részt, Geröly M. Sára nővér Izlandon, a Smart Teachers Play More csapattal töltött egy hetet, Lukács Katalin Edinburgh-ban módszertani továbbképzést választott, Németh M. Luca nővér pedig a dublini Trinity College Egyetemen a kultúra tanításának különböző módszereivel ismerkedett meg. A módszertani megújuláson kívül az európai kollégákkal töltött idő kiváló lehetőséget nyújtott tapasztalatcserére, nyelvgyakorlásra és közös kikapcsolódásra is. Célunk volt az is, hogy partnereket keressünk az iskolák közötti együttműködés megvalósítására. Minden kurzus igényes, gazdag programot kínált, felkészült oktatóink színt és tágasságot hoztak tanári munkánkba. Örömmel keressük a további európai szintű tapasztalatcsere lehetőségeit.

Ne jelenjen meg a nyitóoldalon
Ki
2022. december 01.