Egykori patronás fiú és társai a getxoi nemzetközi jazz verseny győztesei!

Kapolcsi-Szabó Levente, egykori patronás tanítványunk és társai, avagy a Symbiosis 5 zenekara nyerte meg 2022. július 2-án a spanyolországi Getxoban rendezett 45. nemzetközi Jazz versenyt.

Levente a Patronában kezdett el nyolcévesen zongorát tanulni a nem régen elhunyt Székely Kinga tanárnőnél. Egy héttel azután, hogy a Zeneakadémián átvehette diplomáját, érte el barátaival ezt a szép eredményt. Másik patronás vonatkozás, hogy a zenekarban játszik Drippey Máté is, zeneiskolánk tanára, aki jelenleg külföldi tanulmányokat végez. Szeretettel gratulálunk az egész zenekarnak, büszkék vagyunk rájuk! Zenekaruk, melynek stílusosan Symbiosis 5 a neve, megtalálható a Spotifyon, és a YouTube-on is.

A verseny előtt készült rövid bemutatkozást itt találod.

Az első díjat elhozó műsoruk ezen a linkek megtekinthető.

 

 

Ne jelenjen meg a nyitóoldalon
Be
2022. július 07.