Elkészült a bemutatkozó filmünk!

Szeretettel és örömmel ajánljuk minden kedves Barátunk figyelmébe azt a filmet, amelyben az idén 160. jubileumát ünneplő magyar tartományunk bemutatkozik. A film "premierje" április 27-én volt, a nagy jubileumi találkozónkon vendégeink már láthatták. Az internetnek köszönhetően most a szélesebb közönség is megtekintheti. Ducki Witek, Hernádi Zsolt és Vankó Bence kamerájukkal ellátogattak a debreceni, a szegedi, a makói és a budapesti nővérközösségeinkbe, valamint a két határon túli missziónkba, Nagybecskerekre és Szovátára. A film betekintést enged nővéreink mindennapi életén és egyénre szabott feladatain túl abba a misztériumba is, hogy mit jelent közösségben élni, és többféle módon ugyan, de mégis az Egyet szolgálni.

A bemutatkozó videó ezen a linken tekinthető meg

Az április 27-i jubileumi találkozónkról készült összefoglaló pedig innen érhető el

 

2019. július 18.