Meghívó

A Miasszonyunk Iskolanővérek Diákszövetsége tisztelettel meghívja tagjait és támogatóit a 2022. április 9-én szombat délelőtt 10 órakor kezdődő tisztújító

KÖZGYŰLÉSÉRE

a Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont kis dísztermébe.

A közgyűlés napirendje:
  1. Elnöki beszámoló a 2021. évben történtekről, és a gazdálkodásról.
    Előadó: Faragóné Dr. Endrődi Zsuzsanna elnök
    Hozzászólások, vélemények, javaslatok
  2. A Diákszövetség Alapítványa kuratóriumának beszámolója a 2021. évi tevékenységről.
    Előadó: Szilágyiné Pap Gyöngyvér
    Hozzászólások, vélemények, javaslatok
  3. Javaslat az Elnökség, és az Ellenőrző Bizottság összetételére, és a Patronás tagozat vezetőjére.
    Előadó: Dr. Szentkirályi-Harsányi Ágnes jogtanácsos
  4. Szavazás az Elnökség és Ellenőrző Bizottság tisztségviselőinek, és a Patronás tagozat vezetőjének személyéről.
  5. Javaslat a 2022. évi költségvetésre, feladatokra, programokra.
    Előadó: A Diákszövetség megválasztott elnöke

A döntéshozatalt és a közgyűlés bezárását követően rövid szünet.

12 órától meghívott vendégünk:

Erdősi M. Caritas nővér, aki iskolanővéri hivatásáról beszél, és megosztja velünk húsvéti gondolatait.

Ezután kötetlen beszélgetés, tombola, majd ebédelési lehetőség az iskola éttermében a szokásos időben és térítési feltételekkel.

A közgyűlésen minden tag személyes megjelenésére számítunk. A közgyűlés akkor határozatképes, ha a tagságnak legalább az 50%-a +1 fő jelen van.

Határozatképtelenség esetén az új közgyűlés időpontja 2022. április 9. napja 10 óra 30 perc, amikor is a jelenlévők számától függetlenül a közgyűlés határozatképes.

Tagdíjat és támogatást is lehet fizetni a találkozó alkalmával, de bármilyen összeg átutalható a Diákszövetség Erste Banknál vezetetett 11600006-00000000-10724473 bankszámlájára.

A Miasszonyunk Iskolanővérek Diákjainak Alapítványa számlaszáma: MagNet Bank Zrt. 16200151-18524136

Kérem, hogy a hagyományokhoz híven finom süteményekről és tombolatárgyakról is gondoskodjatok.

Budapest, 2022. március 20.

Tisztelettel:

Faragóné Dr. Endrődi Zsuzsanna

elnök

Ne jelenjen meg a nyitóoldalon
Ki
2022. április 01.