Bizalom és Bátorság 2019. téli szám

Megjelent
2019. december 18.
Témakör

Magazinunk legújabb számában hírt adunk rendtartományunk legújabb eseményeiről. Adventi gondolatait osztja meg velünk Magyaros M. Veronika nővér és Németh István atya. Caritas nővérrel beszélgetünk életútjáról, a mindenben megtapasztalt isteni gondviselésről. Határainkon túl is kalandozunk: Fidelis nővér mesél arról, hogyan készülnek a karácsonyra a gyerekekkel Peruban, a novemberben nálunk vizitáló Julianne Lattner nővér pedig Dél-Szudáni élményeiről számol be, ahol hamarosan új iskolanővér-misszió létesül. Interjút készítettünk Esztó Klára doktornővel, a Lyme-kór hazai szaktekintélyével, a Patrona Hungariae Gimnázium egykori diákjával.

Bizalom és Bátorság 2019. téli szám

Online változat