Megjelent a Bizalom és Bátorság tavaszi száma

A járványhelyzet legnehezebb heteiben szerkesztettük ezt a számot. Akkor még nem tudtuk, meddig tart a kritikus helyzet, láthatjuk-e még ebben a tanévben a diákjainkat, lesznek-e ballagások. Nem szándékosan készítettük így, utólag mégis szembetűnik, hogy ebben a számban minden írás a helytállásról szól, illetve olyan embereket mutat be, akik a történelem során sok nehézséggel birkóztak meg, hogy életük maga legyen a hír arról: van remény. Nagy öröm, hogy lapunk digitálisan már elkészült, pünkösdre pedig valóságosan is a kezünkbe foghatjuk.

A tartalomból:

  • Lobmayer M. Judit tartományfőnöknő köszöntője
  • Nagy M. Vera nővér gondolatai az iskolanővéri hivatásról
  • Géczy M. Erzsébet nővérrel beszélgettünk
  • Ballagóink fogalmazzák meg, mivel gazdagodtak az itt töltött idő alatt
  • Interjú Cservenka Judit rádiós műsorvezetővel, riporterrel, egykori patronással
  • Május 9. - Rendalapítónk, Terézia anya ünnepe

Az issue-n itt lapozgatható és olvasható

A PDF innen tölhető le

2021. május 12.