Audiencia Ferenc pápával

Ferenc pápa 2023. november 13-án, hétfőn zártkörű audiencián beszélt a Boldogasszony Iskolanővérekhez a 25. Általános Káptalan alkalmából.

Kedves nővérek, köszönöm látogatásotokat. A Szentlélek adja nektek bőséges ajándékait, hogy a káptalani tanácskozások és döntéseitek gazdagon teremjenek gyümölcsöt Kongregációtok életében. És bizonyosan lesz gyümölcse, ha képesek vagyunk meghallgatni, odafigyelni. Szűz Mária, az Egyház anyja oltalmazzon, segítsen titeket, és legyen biztonságos vezetőtök utatokon. Szívből megáldalak benneteket és minden nővért, akik szerte a világban élnek. Hányan vagytok? Hány nővér van? [Válasz: 1900] 1900? Köszöntsetek mindenkit a nevemben! 1900 csók. Szívből áldalak titeket és minden nővért, és kérlek, imádkozzatok értem, mert szükségem van rá. (Ferenc pápa)

Ferenc pápa teljes üzenetének szövege alább letölthető.

Ne jelenjen meg a nyitóoldalon
Ki
2023. november 20.