Megjelent a Bizalom és Bátorság tavaszi száma!

Elkészült a Boldogasszony Iskolanővérek lapjának második száma, amely húsvéti gondolatokkal és érdekes témákkal várja olvasóit. Ajánljuk volt és jelenlegi tanítványoknak, tanároknak, munkatársaknak, nővéreknek és minden kedves barátunknak, akik valamilyen módon kötődnek lelkiségünkhöz. Ebben a számban is elkalandozunk a múlt izgalmas éveibe, de írásaink a mai és a jövőbeli küldetéseinkről is szólnak.

Tovább...

A tartalomból:

• Hívunk jubileumi gálánkra!

• Hivatás – Rendalapítónk gondolatai

• Interjú Pekó M. Adrien nővérrel

• Tanítványunk volt – Beszélgetés Fábián Janka írónővel

• Növendékeink a Csíksomlyói passióban

• A húsvéti ikon – Janka Ferenc elmélkedése

• Bemutatkozik a szegedi Karolina iskola

• Diákjaink az ENSZ-ben

• Tóth Ákos versei

• Receptek

• Régi kirándulások archív fotókon

Az online „lapozgatós” változat itt található