Bizalom és bátorság

E fenti címmel jelent meg karácsonyra a Boldogasszony Iskolanővérek lapjának első száma. Az újság mindazokhoz szól, akik valamilyen módon kötődnek rendünkhöz, intézményeinkhez.

Tovább a laphoz...

Volt és jelenlegi tanítványoknak, tanároknak, munkatársaknak, nővéreknek és barátainknak készítettük ezt a lapot. Egyrészt szeretnénk, ha közös múltunk értékeit és kincseit megoszthatnánk. Másrészt szeretnénk megmutatni, hogy hol tartunk ma. Milyen kihívásokkal kell szembenéznünk és munkánknak milyen gyümölcsei vannak. Lapunkat olyan hídnak szánjuk, ami összeköti a múltat és a jelent, és mindazokat, akiknek fontos a Boldogasszony Iskolanővérek szellemisége.

 

 

A tartalomból:

• Jubileumi évi köszöntő
• A fiúnevelés tanulságai
• Nővérportré - Krisztina nővérről
• Karácsonyra hangoló
• Receptek
• Novíciáink, jelöltjeink
• Útkereső
• Diákszövetség
• Társult tagjaink
• Tanítvány-kép – Nagy Szilvia díszlet- és jelmeztervező