Felhívás

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Szociológia Intézetének oktatója (Dr. habil Bögre Zsuzsanna) és diákjai (I. éves MA hallgatók) olyan egykori patronás diákok jelentkezését várják, akik a gimnázium tanulói voltak 1960-1970 között. A megkeresés célja, hogy egy olyan beszélgetésre invitáljuk őket, amely az iskolás évek tapasztalatairól szól.

Részletek:
A beszélgetések egyéniek lesznek, melyeket a pázmányos szociológus hallgatók készítenek a gimnáziumban töltött évekről.
A beszélgetések online történnek, előzetesen egyeztetett felületen (Skype, Zoom, stb.).
A beszélgetés időpontja: jelentkezés után mindenkivel egyénileg egyeztetünk időpontot. A beszélgetés lebonyolítását 2021. március-április tájékán tervezzük.
A jelentkezés határideje: a felhívás megjelenésétől kezdődően 2021. március 16-ig.

Jelentkezés: Sövegjártó Virág, szociológus hallgatónál e-mailben a virag.sovegjarto[kukac]gmail.com e-mail címen (telefonszám megadásával), vagy telefonon: +36 70 650 8033.

2021. március 11.